KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13789359
nr 1378 9359
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Kvinna i pälsmössa. Signerad. Bladets mått: 48x38, yttermått inklusive ram: 54x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:38:14
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg